סדנאות והרצאות

משיחת משמעת לשיחה משמעותית

סדנת אקלים.

סדנה מעמיקה שנותנת כלים מעשיים לניהול שיח רגשי בשגרת היומיום ובמצבי עימות. הסדנה מבוססת על ערכת הקלפים שלנו ומדגימה כיצד לעשות בה שימוש בסיטואציות שונות. עם הזמנת הסדנה בית הספר מקבל 3 ערכות לטובת חדר המורים שלו. ניתן גם להזמין ערכה אישית לכל מורה במחיר מיוחד

סיפתח

איך לפתוח שנה סמכותית כבר מהרגע הראשון.

סדנה פרקטית ברזולוציות גבוהות, בסדנה נלמד איך להכין את המפגש הראשון עם התלמידים כך שיעזור לכם לבנות את הסמכות למהלך התקופה הראשונה ואחר כך גם כל השנה. נלמד מה כדאי שיהיה בשיעור הראשון ומה לא, איך כדאי לנהל את הימים הראשונים כדי שימשיכו את ההתחלה העוצמתית. כל זה מתוך הכנסת הערכים האישיים של כל מורה אל הכיתה שלו, בלי צורך לשכפל ערכים של אחרים או ללבוש מסכות של פנים קשוחות
(ספוילר - אפשר לחייך לפני חנוכה : )

גלולת הקסם

סדנה עוצמתית שתתן לכם הזדמנות להתחיל מחדש באמצע השנה.

סלא משנה כמה בלאגן יש לך בכיתה, יש לנו גלולת קסם שתעזור לך להעביר את השיעור הקרוב, עיקרון מתוך קורס מילת הברזל שיכול שיעזור לכם להבין איך מובילים תהליכי עומק, וגם תהליכים מידיים של כאן ועכשיו. אני רוצה שכולם עכשיו יוציאו מחברות, כולם עכשיו יכתבו מהלוח, מה עושים? איך גורמים גם לכיתה מאתגרת לשתף פעולה? כל זאת ועוד, בסדנה ייחודית ומעשית מאוד

סמכות ללא כוחנות

איך להחזיק כיתה בלי להיות האיש הרע.

סדנה חדשנית שתחשוף בפניכם את העקרונות העומדים בבסיס שיטת 'סמכות ללא כוחנות', שיטה שעזרה כבר לאלפי מורים בארץ ובעולם לעשות שינויים לטובה בסמכות שלהם. סמכות שמגיעה בלי לצעוק ולהילחם בתלמידים.
הסדנה כוללת כלים פרקטיים ליישום מיידי.

לו"ז אנרגטי

איך לחסל את תחושת העומס.

סדנה מפתיעה שתעזור לכם להבין מה זה באמת העומס שלכם ואיך אפשר להיפטר ממנו. ולא, התשובה היא לא לרדת לחצי משרה. בסדנה תלמדו איך לסדר את הלוז שלכם כך שתספיקו יותר דברים והעיקר - החיוך לא יירד לכם מהפנים.
מנהלים - אין מה לדאוג, לא נשכנע את המורים שלכם לסרב להיכנס למילויי מקום או לקחת תפקידי ריכוז.
אז איך עושים את זה?

איפה המרשמלו

מגשימים חלום פדגוגי צוותי עוד השנה.

סדנה מאתגרת ופוקחת עיניים, במסגרתה כל צוות מקצוע ינסח לעצמו חלום פדגוגי בתחום הדעת שלו (חלום שהוא מעבר ל"להספיק את החומר"). מלבד ניסוח החלום, באמצעות תהליך מובנה ושיטתי, צוות המקצוע יבנה תוכנית פעולה ריאלית שתאפשר להשיג את החלום כבר בשנת הלימודים הבאה!

ללמוד מסבתא לילי

מהם מרכיבי היסוד של השיעור האפקטיבי

סדנה חווייתית ומרתקת, שבה נעסוק בשאלות היסוד של למידה: מה קורה במוח כשאנחנו לומדים? מה הם התנאים ללמידה אפקטיבית? מדוע תלמידים מתקשים להבין תכנים מסוימים, ואיך אפשר להתגבר על כך? מהו המפתח לגיוס המוטיבציה של תלמידים ללמידה בשיעור? הסדנה כוללת הדגמה מעשית של עקרונות היסוד, וכן מגוון יישומים פרקטיים "למחר בבוקר".

גיוון דרכי הוראה

איך ליצור שיעור עם 100% השתתפות ?


סדנה מגוונת ויישומית, שבה נעסוק באתגר הכיתה ההטרוגנית, ונראה כיצד ניתן למנף את השונות בין התלמידים לטובת הלמידה. הסדנה כוללת התנסות ב5- מתודות למידה, שבהן 011% מתלמידי הכיתה משתתפים.

לחזור בלי למחזר

איך להוביל תהליך חזרה מהנה ואפקטיבי

שיעורי חזרה הם אתגר פדגוגי לא פשוט: התלמידים המובילים מרגישים שזה מיותר, ולתלמידים המתקשים זה לא ממש עוזר... בסדנה פרקטית במיוחד, נראה 5 כלים שמאפשרים להפוך כל תהליך של חזרה לחווייתי ומהנה, תוך העברת האחריות הלימודית לידיהם של התלמידים.

הערכה וערכים

איך לבנות משימות "הערכה חלופית " חלומיות

משימת "הערכה חלופית" יכולה להיות מתנה נפלאה למורה ולתלמידים, אך יש בה לא מעט אתגרים: איך מעבירים את האחריות לידיים של התלמידים, ולא מנהלים מרדף אינסופי אחריהם? איך מביאים לידי ביטוי את סולם הערכים שלנו בתוך תהליך הבנייה וההגשה של המשימה? איך בונים מחוון שיאפשר בקלות לתת ציון מותאם למשימה? בסדנה נענה על כל השאלות ונצא עם תוכנית פעולה ברורה )כולל מחוון!( להפעלה בכיתה.

מה הקשר?

איך יוצרים למידה בין-תחומית בלי להפוך עולמות

סדנה מפתיעה ומעוררת מחשבה, שתעודד את המורים להגביר בצורה משמעותית את הלמידה הבין-תחומית בבית הספר, ותיתן להם כלים מעשיים לבצע זאת, מבלי שיהיה צורך לעשות שינויים דרמטיים במערכת השעות או בדרכי ההיבחנות.

למנף את הטכנולוגיה לטובת הפדגוגיה

סדנת תקשוב

סדנה מלהיבה ומעשית במסגרתה נכיר מספר כלים מתוקשבים קלים לתפעול, שיעשו לנו את החיים קלים יותר, ואת השיעורים שלנו מעניינים יותר. מפרט הכלים המדויק יקבע בשיתוף עם רכז התקשוב, ובהתאם למיפוי הצרכים בשטח.

מצאתם סדנה שעניינה אתכם?
יש לכם שאלות?
שלחו טופס וניצור אתכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן